Zbiórki Szkolnego Koła Wolontariatu

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

Jak co roku Szkolne Koło Wolontariatu aktywnie włącza się w akcje, które mają na celu zaangażowanie wszystkich na rzecz potrzebujących pomocy, wrażliwości i otwartości.
Od października przeprowadzamy zbiórkę potrzebnych artykułów dla trzech ośrodków:

1. Dla dzieci z oddziału onkologicznego w Katowicach „Zaczarujmy jeden dzień”
(nowe zabawki, które można zdezynfekować, oryginalne zapakowane puzzle, książeczki, kredki, gry planszowe, przybory szkolne).

2. Hospicjum dziecięce w Tychach – Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo:
(pampersy, chusteczki, środki czystości, emolienty).

3. Dom Samotnej Matki w Katowicach:
(przybory szkolne, gry, zabawki, środki czystości, środki do dezynfekcji, ubrania dla kobiet i dzieci – mogą być używane, środki higieniczne (dla kobiet), papier toaletowy, mydło, płyny, domestos, proszki do prania, ręczniki papierowe itp. Prosimy również o zabawki i gry (mogą być używane).

Liczymy na Państwa otwarte serca.