Szkolne Koło Wolontariatu – aktualności

Szkolne Koło Wolontariatu – aktualności

Bardzo dziękujemy Państwu za liczny udział w zbiórce potrzebnych artykułów dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Katowicach. Państwa hojność zaowocowała ogromną ilością ubranek dziecięcych oraz zabawek, gier, książeczek, przyborów szkolnych. Dostarczyli Państwo ubrania dla matek, kilka produktów spożywczych, higienicznych oraz dużą ilość kubków.
Znalazł się także darczyńca wózka dziecięcego!
Za otwartość serca bardzo dziękujemy!

Jednocześnie informujemy, że ta zbiórka dobiega końca. W najbliższy wtorek (30.11) wolontariusze z fundacji Klucz przyjadą po wszystkie rzeczy, do których dołączymy świąteczne życzenia od całej społeczności szkolnej.

Jeśli ktoś z Państwa ma jeszcze w domu rzeczy, które chciałby ofiarować tejże placówce, prosimy aby uczynić to jeszcze TYLKO w najbliższy PONIEDZIAŁEK.

Informujemy, że dla fundacji Iskierka, która w mikołajki obdarowuje prezentami dzieci z oddziału onkologicznego w Katowicach, przekazaliśmy oryginalne zapakowane puzzle i kilka przyborów szkolnych. Ta akcja niestety również dobiegła końca.

Przy tej okazji zwracamy się do Państwa z PROŚBĄ i przypomnieniem.
Nadal – do 15 GRUDNIA -trwa zbiórka potrzebnych artykułów dla Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w Tychach.

Przypominamy, że na ten cel zbieramy: pampersy, chusteczki nawilżane, środki piorące dla niemowląt, emolienty (kremy, balsamy, płyny do kąpieli). Przynosić możemy również: zapinane na rzepy pieluchy (SENI od 0 do KIDS),pieluchy dla dorosłych, podkłady nieprzemakalne, ręczniki frotte- kąpielowe, prześcieradła z gumką (200×90 cm) oraz rękawiczki jednorazowe. Wśród podopiecznych znajduje się bowiem spora grupa nastolatków.

Prosimy jeszcze o cierpliwość, hojne serca i dłonie…..

Z serca już dziękujemy
Szkolne Koło Wolontariatu

Skip to content