PIKNIK RODZINNY – Szkoła Magii i Czarów

W dniu 6.06.2024 r. w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Szkoła Magii i Czarów”. Był to pierwszy piknik po kilkuletniej przerwie spowodowanej rozbudową szkoły.

Jak to zwykle bywało piknik rozpoczął się kolorowym korowodem uczniów klas 1-3 przebranych stosownie do piknikowego hasła.

Po korowodzie na naszej nowej hali sportowej wystąpili uczniowie oraz zaproszeni goście. Klasy młodsze prezentowały piosenki i tańce z krainy magii i czarów. Przedstawiciele klas starszych wystąpili śpiewając piosenki, tańcząc układy taneczne i prezentując modę ze świata magii W pokazie mody wzięli udział również nauczyciele, którzy zaśpiewali piosenkę o Gumisiach.

Gośćmi programu byli Chase i Sky, towarzyszący doktorowi oraz studio tańca „Endorfina”.

W czasie występów na placu szkolnym można było skorzystać z oferty gastronomicznej: grilla, ciasta, herbaty, lemoniady.

Na terenie szkoły można było również skorzystać z innych atrakcji. Wszystkie opisują poniższe zdjęcia:

Impreza przyciągnęła wielu gości.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę!

A oto kilka zdjęć z imprezy: