Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz uczeń z klasy siódmej Karol Olszewski został tegorocznym laureatem Konkursu Przedmiotowego z Historii zdobywając 59 punktów na 60 możliwych. Karol swoje zaświadczenie otrzymał z rąk Śląskiego Wicekuratora Oświaty dr hab. Tomasza Huka. Tytuł laureata może być powodem ogromnego zadowolenia ucznia, a także źródłem satysfakcji nauczyciela przedmiotu – p. Joanny Chrobak.

Powodów do radości przysporzył nam również uczeń Krzysztof Komraus, który został tegorocznym finalistą Konkursu Przedmiotowego z Języka Hiszpańskiego. Nauczycielem ucznia jest p. Robert Myszor

Serdecznie gratulujemy chłopcom i zachęcamy młodszych uczniów do podążania ich śladem w przyszłym roku.