Szkolny Finał WLC

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

miło nam poinformować, iż zakończyliśmy zmagania uczestników WLC. Pomimo wielu trudności związanych z sytuacją epidemiczną do szkolnego finału zakwalifikowało się aż 54 uczniów.

Listy osób, które zdobyły wszystkie sprawności znajdują się na drzwiach sali 22 i sali 2 (stara szkoła).

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym finale, który odbędzie się:

dla klas 1-3: 17 marca o godzinie 8.00 w budynku starej szkoły sala 2 i sala 4

(szkolny koordynator Wioletta Marek);

dla klas 7-8 21 marca o godzinie 8.55 sala 32 (szkolny koordynator Anita Kosma);

dla klas 4-6 21 marca o godzinie 14.00 sala 4 i sala 15 (szkolny koordynator Ewa Młynarska).

Uwaga! Numery sal mogą ulec zmianie. Wówczas w dniu finału przy wejściu do szkoły oraz na drzwiach sali 22 pojawią się listy z aktualnym przydziałem.

Jednocześnie przypominamy lektury obowiązujące podczas finału:

KATEGORIA KLAS 1-3

Tomasz Samojlik: „Ambaras”. Wydawnictwo Agora, Warszawa 2018.

KATEGORIA KLAS 4-6

Agnieszka Stelmaszyk: „Mazurscy w podróży”. T. 1, „Bunia konta fakir”. Wydawnictwo Wilga, Warszawa 2020.

KATEGORIA KLAS 7-8

Ariadna Piepiórka: „Szmaragdowa ważka”. Wydawnictwo Skrzat, Kraków 2021.

Wioletta Marek

Ewa Młynarska