Wrzesień w naszej szkole

Wrzesień w naszej szkole

Klasy I-III

  • 1 a Henryka Kazek – Pasowanie na ucznia – Wycieczka do Brennej – Spotkanie z autorem Waldemarem Cichoniem
  • 1 b Katarzyna Komander – Pasowanie na ucznia – Spotkanie z autorem Waldemarem Cichoniem
  • 1c Małgorzata Śmiłowska – Pasowanie na ucznia – Spotkanie z autorem Waldemarem Cichoniem
  • 2a Justyna Kałwak – Wyjście do Izby Regionalnej w Podlesiu – Uczestnictwo w dniach otwartych zorganizowanych przez Oczyszczalnię w Podlesiu – Wycieczka do Brennej
  • 2 b Sebastian Świerkot – Wystawa klocków lego oraz wystawa interaktywna 3D – Udział w dniach otwartych zorganizowanych przez oczyszczalnię w Podlesiu – Spotkanie z autorem Waldemarem Cichoniem
  • 2 c Urszula Brząkała – Zajęcia w Izbie Regionalnej w Podlesiu – Wycieczka na wystawę klocków lego w Gliwicach – Zajęcia w ramach projektu „Czyściochowej Akademii” – Zajęcia z zakresu treningu uważności – Udział w dniach otwartych zorganizowanych przez Oczyszczalnię w Podlesiu – Spotkanie z autorem Waldemarem Cichoniem – Dzień Chłopaka – Udział w ogłoszonej w szkole akcji w ramach wolontariatu – zbiórka żywności dla zwierząt
  • 3 a Wioletta Marek – Kampania społeczna „Bądź kumplem, nie dokuczaj” – Spotkanie z piłkarzem katowickiego klubu piłkarskiego – Danielem Kaletką – Uczestnictwo w dniach otwartych zorganizowanych przez Oczyszczalnię w Katowicach – „Wieszakowa Karta Życzliwości”-projekt edukacyjny – Wycieczka na „Ranczo Artemida” w Krzeszowicach – Zajęcia z ceramiki w Domu Kultury w Katowicach-Zarzeczu – Spotkanie z autorem Waldemarem Cichoniem – Dzień Chłopaka – Projekt edukacyjny „Czytam z klasą” lekturki spod chmurki – Międzynarodowy Projekt Edukacyjny pt.”Emocja” – Udział w ogłoszonej w szkole akcji w ramach wolontariatu – zbiórka żywności dla zwierząt
  • 3 b Agata Gruze – Przygotowania i występ na Akademii z okazji Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2021/2022 – Udział w dniu otwartym zorganizowanym przez Oczyszczalnię w Podlesiu – Wycieczka na „Ranczo Artemida” w Krzeszowicach – Spotkanie z autorem Waldemarem Cichoniem – Dzień Chłopaka
  • 3 c Anna Pisulska – Udział w dniu otwartym zorganizowanym przez Oczyszczalnię w Podlesiu – Wycieczka na „Ranczo Artemida” w Krzeszowicach – Udział w spotkaniu z autorem Waldemarem Cichoniem – Udział w ogłoszonej w szkole akcji w ramach wolontariatu – zbiórka żywności dla zwierząt
  • 3 d Anna Paczyńska – Udział w dniu otwartym zorganizowanym przez Oczyszczalnię w Podlesiu – Wycieczka na „Ranczo Artemida” w Krzeszowicach – Udział w spotkaniu z autorem Waldemarem Cichoniem klasy I-III Marzena Cudak- konkurs na najpiękniejszy różaniec

Klasy IV-VIII

15. 09 .21. – klasa 8b była w izbie regionalnej na zajęciach „Życie w Podlesiu w czasie II wojny światowej” – organizator: Wioletta Wieczorek

22 – 24.09.21. – klasa 7c – wycieczka historyczna „SZLAK PIASTOWSKI” [trasa: Gniezno – Ostrów Lednicki – Biskupin] organizatorzy/opiekunowie: Małgorzata Zając i Justyna Kłys-Kidawa.

24.09.21. – klasa 6b – wycieczka na Szyndzielnię – Bielsko-Biała – organizator: Anita Kosma

29.09.21. – klasa 7c – sprzątanie przyległych do szkoły ulic w ramach akcji „Sprzątania świata” – organizator: Justyna Kłys-Kidawa

29.09.21. – klasy 5e i 5d – wycieczka do Parku Wodnego w Tychach – świętujemy Dzień Chłopaka – organizator: Magdalena Bakes-Polakow

Uczniowie z klas 4-5 uczestniczyli w Basketmanii (zawody koszykarskie dla katowickich szkół) zajmując 3 miejsce w grupie – organizator: Grzegorz Buko

Skip to content