W dniu 8.12.2016 r. w naszej szkole odbył się XIII Koncert Charytatywny pt. „Jest taki dzień.”

konsw16154

Imprezę rozpoczęło uroczyste krojenie tortu o godzinie 16.45.

konsw16195

W czasie trwania koncertu na korytarzach szkolnych odbywał się kiermasz świąteczny, na którym można było zakupić ciasta, ozdoby świąteczne, choinki i aniołki wykonane przez uczniów, prezenty pod choinkę.

konsw16215

konsw16212

konsw16191

konsw16205

konsw16207

konsw16242

W kawiarenkach można było napić się kawy i zjeść ciasto.

konsw16231

A w restauracji „Pod szóstką” można było zjeść sałatkę lub jakiś ciepły posiłek.

konsw16220

konsw16223

Na trzecim piętrze można było zagrać w plenerowe szachy.

konsw16244

O 17.00 na sali gimnastycznej rozpoczęła się artystyczna część koncertu, którą otwarła p. Krystyna Siejna.

SONY DSC

Zaraz potem organizatorki koncertu, p. Dyrektor, P.K.Siejna oraz uczniowie naszej szkoły, wykonali piosenkę „Jest taki dzień”.

SONY DSC

Pierwszymi artystami na koncertowej scenie były przedszkolaki z przedszkola w Podlesiu.

SONY DSC

Po nich zaśpiewały klasy 3c i 3f.

SONY DSC

Po tym występie odbyła się pierwsza część aukcji.

SONY DSC

Kolejnym punktem programu był występ pierwszej gwiazdy koncertu – p. Jacka Pikuły.

SONY DSC

Po tym występie na scenie pojawiły się cheerleaderki prowadzone przez panią Katarzynę Syrek.

SONY DSC

Następnie dla wszystkich zaśpiewali najmłodsi uczniowie naszej szkoły, czyli klasy 1a i 1b.

SONY DSC

Kolejni artyści to absolwenci naszej szkoły.

SONY DSC

Po nich wystąpili uczniowie klas 2a i 2c.

SONY DSC

Występy przeplatane były z kolejnymi częściami aukcji cennych przedmiotów.

SONY DSC

W czasie koncertu pojawiły się również muzyczne niespodzianki. Pierwsza  z nich to występ zespołu pań ze świetlicy.

SONY DSC

Po paniach wystąpiły klasy 2b i 2e.

SONY DSC

Następnie wystąpił zespół dzieci z Klubu Turystycznego Globus z ich rodzicami.

SONY DSC

Kolejnymi artystami na scenie byli uczniowie klas 2d i 3b.

SONY DSC

Następnym punktem programu była druga muzyczna niespodzianka, czyli p. Magda Anioł jako Tina Turner.

SONY DSC

Ostatnie dwa występy uczniów to klasy 2f i 3d oraz 3a i 3e.

SONY DSC

Później na scenie pojawił się chór pracowników naszej szkoły w wiązance piosenek zimowych.

SONY DSC

Po tym występie rozlosowano nagrody główne „Worka Niespodzianek”

SONY DSC

Ostatnimi artystami na scenie byli goście specjalni, gwiazdy koncertu – zespół COLLAGE prowadzony przez p. Rafała Białasa, byłego wieloletniego nauczyciela muzyki w naszej szkole.

SONY DSC

Tym występem zakończył się tegoroczny koncert. Dzięki hojności wszystkich darczyńców udało się zebrać 30 448,89 zł.

DZIĘKUJEMY!!!

po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu
oraz w miarę możliwości w godzinach urzędowania placówki