Miło nam poinformować, że klasa 1c wraz z wychowawcą klasy p. Sebastianem Świerkot wzięła udział 29 maja br. w niezwykłym projekcie „EduMagica”, dzięki czemu otrzymaliśmy Certyfikat – „INNOWACYJNA SZKOŁA”.

Uczniowie stali się aktywnymi uczestnikami nowej multimedialnej edukacjiw oparciu o nową podstawę programową, a dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu wszystkich procesów poznawczych w innowacyjny sposób pogłębiali swoją wiedzę, a także poznali co to takiego edukacja multimedialna.

Projekt „EduMagica 2018 – rok rzeki Wisły”

- ma charakter interdyscyplinarny,

- powstał w oparciu o nową podstawę programową MEN,

- wspiera rozwój kompetencji kluczowych,

- stanowi nowoczesne narzędzie wspomagania nauki przyrody, ekologii i geografii Polski dla edukacji wczesnoszkolnej,

- interaktywna, nowoczesna edukacyjna przygoda, w czasie której dzieci wraz z animowanym bohaterem na ekranie – przesympatycznym żółwikiem Tomkiem – płyną przez Polskę z nurtem Wisły poznając samą rzekę, jej mieszkańców, ale też najważniejsze miasta usytuowane wzdłuż Wisły.

Edu2 Edu 3 Edu 1