27 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z Pasowania Pierwszoklasistów. Z okazji ślubowana uczniowie, nauczyciele, Dyrekcja Szkoły, rodzice i zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej i został powitani przez starszych uczniów naszej szkoły.
Starsi koledzy wyrazili radość z powiększenia się naszej szkolnej rodziny, życząc pierwszoklasistom wspaniałych wyników w nauce i wzorowego zachowania.
Uczniowie klas pierwszych w wierszach, piosenkach, odgadywanych zagadkach wykazali, iż są gotowi zostać uczniami, z wielką ochotą i zapałem podejmować obowiązki szkolne.
Wobec wszystkich zebranych złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przez Dyrekcję pasowani na uczniów naszej szkoły.
Po zabraniu głosu przez panią dyrektor Beatę Lubinę, która złożyła wszystkim uczestnikom uroczystości pomyślnego roku szkolnego, uczniowie wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi udali się do klas na poczęstunek.