Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR MATEMATYCZNY 2017″

Nagrodzeni uczniowie w szkole:

Kategoria Beniamin 2 – klasy szóste

Marek Koprowski- „wyróżnienie”, 13 miejsce w regionie i 8 w powiecie

Teresa Fabisiak- „wyróżnienie”, 44 miejsce w regionie i 27 w powiecie

Adam Stanek- „wyróżnienie”, 44 miejsce w regionie i 27 w powiecie

Paweł Wolny- „wyróżnienie”, 60 miejsce w regionie i 33 w powiecie

Anna Fechner- „wyróżnienie”, 65 miejsce w 35 w powiecie

Kategoria Beniamin 1 – klasy piąte

Marek Urbańczyk- „laureat”, 1 miejsce w regionie i 1 w powiecie

Bartosz Terczyński- „wyróżnienie”, 63 miejsce w regionie i 21 w powiecie

Michał Loska- „wyróżnienie”, 64 miejsce w regionie i 22 w powiecie

Kategoria Maluch 2 – klasy czwarte

Patryk Cofała- „wyróżnienie”, 12 miejsce w regionie i 8 w powiecie

Kategoria Maluch 1 – klasy trzecie

Kacper Andrzejak- „wyróżnienie”, 42 miejsce w regionie i 21 w powiecie

Jan Denkiewicz- „wyróżnienie”, 46 miejsce w regionie i 23 w powiecie

Magdalena Smętek- 82 miejsce w regionie i 41 w powiecie

Kategoria Żaczek – klasy drugie

Szymon Żyła- „Bardzo dobry wynik”, 15 miejsce w regionie i 6 w powiecie

Tomasz Pająk- „wyróżnienie”, 50 miejsce w regionie i 23 w powiecie

Amelia Zwierzycka- „wyróżnienie”, 53 miejsce w regionie i 25 w powiecie

Oliwia Brożek- ”wyróżnienie”, 53 miejsce w regionie i 25 w powiecie

Natan Janecki- ”wyróżnienie”, 61 miejsce w regionie i 30 w powiecie

Tomasz Chojęta- ”wyróżnienie”, 61 miejsce w regionie i 30 w powiecie

Kaja Klisińska- ”wyróżnienie”, 63 miejsce w regionie i 33 w powiecie

SEKRETARIAT
Godziny pracy:
Poniedziałek, wtorek, piątek
godz 7.30 – 15.30
Środa 7.30 - 15.30 (dzień kancelaryjny)
Czwartek
godz. 7.30 -17.00
DYREKTOR
Przyjmuje rodziców
w sprawie skarg i wniosków:
poniedziałek 10.00 - 14.00
wtorek 8.00 - 10.00
czwartek 15.00 - 17.00
ZASADY REKRUTACJI
Szukasz informacji o stypendiach? A może o ciekawych konkursach lub grantach?
StatPress
Ilość odwiedzin dzisiaj: 166
Ilość wszystkich odwiedzin: 97790