Szanowni Państwo, informujemy, że od roku szkolnego 2016/2017 planowana jest kontynuacja zajęć z języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej. Tygodniowy wymiar zajęć wynosi:

• klasa I – 3 godziny
  • klasa II – 3 godziny
  • klasa III – 3 godziny
  • klasa IV – 3 godziny
  • klasa V – 4 godziny (3h język niemiecki narodowej, 1h własna kultura i historia)
  • klasa VI – 3 godziny

Warunkiem udziału w tych zajęciach jest złożenie przez rodziców/prawnych opiekunów wniosku o objęcie ucznia nauczaniem języka niemieckiego jako języka mniejszości. Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.04.2016 roku. Raz złożony wniosek jest ważny do końca pobytu dziecka w szkole. Wnioski dostępne są w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej, za pośrednictwem poniższego linku.

Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń w holu przy wejściu do szkoły.

Do pobrania: wniosek – język niemiecki