Archiwum – osiągnięcia 2015/2016

III MIEJSCE DZIEWCZĄT ROCZNIKA 2005 W TOWARZYSKIM TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ

Antosia Wieczorek, Ewa Żogała, Laura Kokuła, Maja Korbal, Kornelia Gad, Natalia Wałach, Natalia Rola,Wiktoria Gracka, Kinga Ochojska

MISTRZOSTWA KATOWIC W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT- V MIEJSCE

Amanda Szachnowska, Agnieszka Broncel, Izabela Pryszcz, Natalia Ciemny, Julia Szczepanek, Magdalena Sobolewska

Indywidualnie- Magdalena Sobolewska – I miejsce w biegu na 600 metrów

Miejski Konkurs Plastyczny „Mój kalendarz”

I miejsce :

Marcin Kałuża kl. 2 a                     Emilia Żogała kl.3a,

 obrazek

 

MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU – kl.5 i 6    

TERMIN  11.02.2016

Grzegorz Podsiadło- I miejsce w stylu dowolnym

Michał Skoczylas – III miejsce w stylu grzbietowym

Daniel Kluczka – III miejsce w stylu dowolnym

Magdalena Sobolewska – II miejsce w stylu motylkowym

 

III miejsce chłopców w sztafecie stylem zmiennym 4x 50 m ( Grzegorz Podsiadło, Michał Skoczylas, Daniel Kluczka, Mateusz Stokfisz)

 

Towarzyski Turniej Piłki Ręcznej zorganizowany był przez Szkołę Podstawową nr 51.

I MIEJSCE CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2005.

Kajtek KUCZAWSKI

Janek HADAMIK

Patryk DUSZA

Szymon ANDREJCZYK

Kacper SIKORA

Filip SZNAJDER

Michał LOSKA

Mateusz KOŁODZIEJ

Maciek TUSTANOWSKI

Igor MIELCARZ

Kamil GROCHAL

30.09.2015 r. odbyły się Mistrzostwa Katowic w drużynowych biegach sztafetowych. Zarówno reprezentacja chłopców jak i dziewcząt zajęły w tych zawodach II miejsca i awansowały do zawodów rejonowych.

Skład reprezentacji dziewcząt:

AGNIESZKA BRONCEL, MAGDA SOBOLEWSKA, MARZENA KREPA, AMANDA SZACHNOWSKA, IZA PRYSZCZ, NATALIA CIEMNY

Skład reprezentacji chłopców:

WOJTEK PYTEL, JANEK HADAMIK, MIKOŁAJ SZCZEPKA, MICHAŁ OSOWICKI, JAKUB ROJ, GRZEGORZ PODSIADŁO

SEKRETARIAT

Godziny pracy:
godz 7.30 – 15.30

ZASADY REKRUTACJI

Szukasz informacji o stypendiach? A może o ciekawych konkursach lub grantach?

StatPress

Ilość odwiedzin dzisiaj: 15
Ilość wszystkich odwiedzin: 55786