Wytyczne_MEiN,_MZ_i_GIS_dla_klas_I-III_szkół_podstawowych

Ferie z TVP

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu!

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin

Akcja „Ferie bez nudy”

Wspólnie z nami pomysły na to, aby nie nudzić się w czasie ferii przygotowała także Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. „Ferie bez nudy” to zbiór ciekawych propozycji działań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej. Wśród nich mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wiele innych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego ucznia! Już wkrótce przedstawimy szczegóły tej propozycji.

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki pojawiła się specjalna zakładka dotycząca ferii. Będziemy w niej sukcesywnie zamieszczać propozycje na ferie. Informacje na ten temat znajdą się również na naszych profilach w mediach społecznościowych.

podz

Szczepienia HPV dla klas ósmych

Na stronie pojawiły się informacje o Wielkiej Lidze Czytelników

Zbiórka nakrętek

plakat1

Kształcenie na odległość – klasy I-III

Spis Rolny 2020

***

UKS 21 Podlesie we współpracy z UM Katowice zaprasza do przekazania informacji rodzicom o bezpłatnych zajęciach szachowych dla dzieci początkujących uczęszczających do katowickich szkół i przedszkoli. Zajęcia będą odbywały się online.

Więcej informacji oraz formularz zapisów www.katowice.gramywszachy.pl

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC

Procedury postępowania w SP21 w związku z COVID-19

10zasadplakat_rodzice_plakat 10zasadplakat_uczniowie_plakat

image description

covid

Zdalna szkoła w Katowicach

Drukowanie

Komunikat Prezydenta Miasta Katowice

***

koronawirus – Informacja Glownego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorow przedszkoli, szkol i placowek oswiatowych (1)

Witajcie!

Chcecie przeżyć coś niesamowitego? Zdobyć doświadczenie przy organizacji wydarzeń? Poznać nowych ludzi z humorem? Mieć uciechę z pomocy innym?
To świetna okazja dla Ciebie

Kuźnia Wolontariatu poszukuje młodych, zdolnych, energicznych ludzi do swojego teamu!
Link zgłoszeniowy

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie na: patrycja.adarczyk@parkslaski.pl

ogłoszenie***

APEL POLICJI

US

miarka

***

Regulamin przebywania w szkole rodziców i osób obcych

*******

RODZICU ZAŁATWIAJ SPRAWY URZĘDOWE PRZEZ INTERNET

plakatsekap

panel_logo_instaling

***

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2020 r.