***

W dniu 22.05.2018 roku od godziny 17.30 i 18.00 odbędą się zebrania rodziców, według harmonogramu podanego przez wychowawców klas.

***

Zapraszamy na kolonie sportowe organizowane przez nasz szkolny klub: UKS 21 Podlesie.
Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.sportwakacje.pl
zdjecie

***

Nabór uczniów do klas pierwszych
w roku szkolnym 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w Katowicach, uprzejmie informuje, iż nabór uczniów do klasy pierwszej,
zamieszkałych w obwodzie szkoły,
w roku szkolnym 2018/2019
rozpoczyna się dnia 01 marca 2018 r.

Rodzice dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły składają „Kartę zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej z obwodu Szkoły Podstawowej nr 21″ (załącznik nr 1), zamieszczoną na stronie internetowej szkoły.

Wszelkie informacje dotyczące naboru do szkoły – w tym dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły – zamieszczone zostaną na stronie internetowej szkoły.

***

Tegoroczny Piknik Zdrowia odbędzie się 7.06.2018 r.

Uwaga!

Rewolucja komunikacyjna w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

20180110_072014

Więcej informacji na stronie: www.metropoliajedziemy.pl

KARTA ŚKUP

***

UWAGA! Rusza Wielka Liga Czytelnicza! Chcesz wiedzieć więcej – kliknij.

PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo!

Dzięki wspólnemu wysiłkowi w ramach XIV Koncertu Charytatywnego zebraliśmy łącznie 28 000.

Składamy gorące podziękowania każdemu, kto swą bezinteresowną pomocą i trudem przyczynił się do wsparcia XIV Koncertu Charytatywnego „Zima, zima, zima…”

Państwa wsparcie przejawiało się w tak różny sposób, że trudno wymienić wszystkie formy, jakie przybrało. Nie sposób również wymienić wszystkich zaangażowanych: rodziców, dziadków, wujków, ciocie, kuzynów, znajomych, firmy zewnętrzne i w końcu same dzieci i młodzież. Ani też zliczyć tych, którzy w dniu koncertu zasilili tą ogromną skarbonkę dobrej woli. Mamy nadzieję, że udział w przedsięwzięciu, zatytułowanym tym razem „Zima, zima, zima…”, był dla Państwa przeżyciem krzepiącym serce i duszę, a dla Waszych dzieci żywą lekcją bezinteresowności i dobroci.

Prosimy równocześnie o przekazanie słów podziękowania Tym, którzy nie mogą usłyszeć ich osobiście.

DZIĘKUJEMY!!!

ORGANIZATORZY

Na stronie jest już sprawozdanie z imprezy.

***

Regulamin przebywania w szkole rodziców i osób obcych

***

PLAN LEKCJI jest już dostępny online.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Informacje o stypendium PRYMUS

miarka

Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach została objęta patronatem Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. w Katowicach

logo_gpw_sa_v8

*******

RODZICU ZAŁATWIAJ SPRAWY URZĘDOWE PRZEZ INTERNET

plakatsekap

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2018 r.