UWAGA!

Nabór uczniów  do klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018 – informacje

Informacje o konsultacjach społecznych

W Katowicach, w dniach od 26 kwietnia do 9 maja, trwają konsultacje społeczne z mieszkańcami dotyczące wejścia miasta Katowice w skład związku metropolitalnego w województwie śląskim.

Po podpisaniu stosownej ustawy przez Prezydenta RP, kolejnym formalnym krokiem jest przygotowanie wniosku o utworzenie związku metropolitalnego. Wniosek zostanie złożony przez Radę Miasta Katowice i rozpatrzony przez Radę Ministrów. Zanim jednak to nastąpi, we wszystkich 41 gminach objętych wnioskiem (w tym w Katowicach) zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne. W konsultacjach mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Katowic – bez względu na wiek. Dla wielu uczniów może to być okazja, by pierwszy raz czynnie zaangażować się w sprawy miasta i wyrazić swój głos.

Więcej szczegółowych informacji dla zainteresowanych osób: Konsultacje społeczne

Link do głosowania w formie elektronicznej: http://bit.ly/2p31ai4

Informacje o stypendium PRYMUS

Na stronie pojawiły się informacje nt. reformy edukacji.

plakat-reforma

miarka

Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach została objęta patronatem Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. w Katowicach

logo_gpw_sa_v8

*******

RODZICU ZAŁATWIAJ SPRAWY URZĘDOWE PRZEZ INTERNET

plakatsekap

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2017 r.

czynny w godzinach 7.30 - 15.30