***

plakat-A2-do-internetu_bezpieczne-wakacje-2021-logotypy__473447_677234 bezpieczne wakacje21

Szanowni Państwo

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 21 im. Karola Miarki  przy ulicy Malczewskiego  1 w Katowicach zaprasza Państwa (Rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych) na zebranie organizacyjne w dniu 26 sierpnia 2021 r. (czwartek) o godzinie 17.00 .

Program spotkania:

• przedstawienie oferty edukacyjnej szkoły,
  • podział na klasy,
  • omówienie wyprawki / niezbędnika pierwszoklasisty,
  • dyskusja – rozmowa z Dyrektorem i Wychowawcami (zasady współpracy i organizacji nowego roku szkolnego).

Zebranie odbędzie się na sali gimnastycznej z zachowaniem wymaganych norm sanitarnych (maseczki, dezynfekcja rąk).

Wyprawka pierwszoklasisty

PODZIĘKOWANIE

***

Zapraszamy na wakacyjną przygodę z LEGO. W naszej ofercie czekają na Was NOWOŚCI.

Sami zobaczcie co kryje się pod tajemniczymi nazwami.

Półkolonie w terminach 28.06-30.07.2021 oraz 16-27.08.2021:

Obóz- Dźwirzyno 2021 w terminie- 31.07.-11.08.2021

Zapisy: katowice@bricks4kidz.com

Czekamy na Was
Plakat Wakacje

***

EdWings zaprasza dzieci 7-10 lat na ODLOTOWE LETNIE PÓŁKOLONIE: AFRYKA „TAJEMNICE PUSTYNI” i „TROPIKALNA PRZYGODA”.

Zapewniamy opiekę nad dziećmi pon-pt w godz. 7.30-17.00, ubezpieczenie i wyżywienie wliczone w cenę. KOSZT: 690 zł za 1 tydz. /1320 zł za 2 tyg./ do 1.06 SUPER CENA: 640 zł za 1 tydz./1220 zł za 2 tyg. Dodatkowo rabaty do 10% ceny!

ZAPISY: Biuro Obsługi Klienta: tel. 71/ 773 36 61 lub na stronie internetowej www.edwings.pl

W zakładce PÓŁKOLONIE znajdziesz: pełną ofertę, program, formularz kontaktowy, formularz zapisów i listę lokalizacji półkolonii. Znajdź nas w swoim mieście: KATOWICE, MYSŁOWICE, WROCŁAW, KRAKÓW, SZCZECIN, PRUSZCZ GDAŃSKI, RUMIA, TORUŃ i in.

W programie: zabawy integracyjne, gry podwórkowe, zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe, robotyka, kreatywne i edukacyjne zajęcia etnograficzno-geograficzne i wiele innych atrakcji. Zapraszamy!

SPNR.21_KAROWICE_librus

***

Od poniedziałku (10.05.2021) w naszej szkole odbędzie się akcja zbierania książek i audiobooków dla naszej Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 28) w Podlesiu. Zbiórka będzie trwała do końca maja. Biblioteka rozdysponuje zebrane książki według potrzeb, czyli do swojego zbioru, na nagrody, ewentualnie do innych oddziałów biblioteki miejskiej w Katowicach w zależności od ilości zebranych książek. Prosimy o przynoszenie oznaczonych (imię, nazwisko, klasa) rzeczy do przedsionka i wkładanie do oznakowanych kartonów.

rekrutacja1

***

Mały chłopczyk o wielkim ale bardzo chorym serduszku walczy o wyjazd na operację ratującą życie, której koszt wynosi 4,5mln złotych.

POMAGAMY!

Uczniowie naszej szkoły, klasy 7b, włączyli się w zbiórkę charytatywną na rzecz 2-letniego Aleksandra Filipowskiego i przyjęli wyzwanie. Jednocześnie zapraszamy do udziału w challange #razemdlaOlka i nominujemy:
- Niepubliczne Przedszkole Sportowe „Akademia Małego Sportowca” w Katowicach
- Niepubliczne Przedszkole Dziecięcy Ogród Możliwości w Katowicach

-Zachęcamy nominowane przedszkola do podjęcia wyzwania!!!

Akcja polega na zaprezentowaniu przez dzieci pod opieką nauczycieli dowolnej formy scenicznej, np. zaśpiewaniu piosenki, zatańczeniu dowolnego tańca czy układu oraz wpłaceniu dobrowolnej kwoty na zbiórkę prowadzoną na stronie siepomaga.pl do skarbonki Aleksandra Filipowskiego.

Serduszko Aleksa Filipowskiego
#razemdlaOlka
Zbiórka główna dostępna tutaj:

Zapraszamy również do grupy licytacyjnej na Facebooku, gdzie cały zysk jest przekazany na operację dla Olka:

UDOSTĘPNIAMY, WPŁACAMY I POMAGAMY !

Baner na stronę www

NOWE AKCJE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

***

Dofinansowanie do opieki nad dzieckiem

Wytyczne_MEiN,_MZ_i_GIS_dla_klas_I-III_szkół_podstawowych

podz

Szczepienia HPV dla klas ósmych

Na stronie pojawiły się informacje o Wielkiej Lidze Czytelników

Zbiórka nakrętek

plakat1

Kształcenie na odległość – klasy I-III

***

UKS 21 Podlesie we współpracy z UM Katowice zaprasza do przekazania informacji rodzicom o bezpłatnych zajęciach szachowych dla dzieci początkujących uczęszczających do katowickich szkół i przedszkoli. Zajęcia będą odbywały się online.

Więcej informacji oraz formularz zapisów www.katowice.gramywszachy.pl

Procedury postępowania w SP21 w związku z COVID-19

10zasadplakat_rodzice_plakat 10zasadplakat_uczniowie_plakat

image description

covid

Zdalna szkoła w Katowicach

Drukowanie

Komunikat Prezydenta Miasta Katowice

***

koronawirus – Informacja Glownego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorow przedszkoli, szkol i placowek oswiatowych (1)

Witajcie!

Chcecie przeżyć coś niesamowitego? Zdobyć doświadczenie przy organizacji wydarzeń? Poznać nowych ludzi z humorem? Mieć uciechę z pomocy innym?
To świetna okazja dla Ciebie

Kuźnia Wolontariatu poszukuje młodych, zdolnych, energicznych ludzi do swojego teamu!
Link zgłoszeniowy

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie na: patrycja.adarczyk@parkslaski.pl

ogłoszenie***

APEL POLICJI

US

miarka

***

Regulamin przebywania w szkole rodziców i osób obcych

*******

RODZICU ZAŁATWIAJ SPRAWY URZĘDOWE PRZEZ INTERNET

plakatsekap

panel_logo_instaling

***

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2021 r.

po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu
oraz w miarę możliwości w godzinach urzędowania placówki