Święto Szkoły 2022 w klasach IV-VIII

Święto Szkoły 2022 w klasach IV-VIII

„Szanujmy wspomnienia” – pod takim hasłem 28 października obchodziliśmy Święto Szkoły. Wszystko zaczęło się od wspólnego zaśpiewania hymnu szkoły. Następnie klasy miały możliwość pokazania swoich talentów muzycznych, tanecznych i aktorskich, ponieważ prezentowały przygotowane wcześniej scenki o szkole. Po atrakcjach artystycznych uczniowie w klasach rozwiązywali quiz o naszym patronie i o szkole oraz delektowali się smakołykami. Jednym z zadań było także wykonanie ciekawego zdjęcia klasowego, by w ten sposób stworzyć wspomnienia.

Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć, a nagrodzone zostały:

miejsce I – klasa 6b (+ pewien baaaardzo wychudzony gość z sali 24)

miejsce II – klasa 8a (za nostalgiczny powrót do wczesnych lat szkolnych) i klasa 6e (za ekwilibrystyczny patriotyzm lokalny)

miejsce III – klasa 6d (za wprowadzenie w spokojny, senny nastrój)

wyróżnienia: klasy 4c,4d,5b,5d,6a

Bardzo wszystkim dziękujemy za udział i wspólną zabawę.

Skip to content