Konkurs plastyczny „Kapelusz Pani Wiosny”

Konkurs plastyczny „Kapelusz Pani Wiosny”

Kolejny raz w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „ Kapelusz Pani Wiosny”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kapelusza (nakrycia głowy) dla Pani Wiosny w formie przestrzennej wykorzystując dowolne materiały. Nasi uczniowie spisali się znakomicie! W konkursie wzięło udział ponad 20 przepięknych, pomysłowych prac. Każdy kapelusz był oryginalny i kolorowy. Niełatwe zadanie miało jury, gdyż wszystkie prace były piękne i w wykonanie każdej z nich włożono wiele wysiłku. Za udział w konkursie nagrodzeni zostali wszyscy uczniowie,
 a zwycięzcami konkursu zostali:

1. Hanna M. kl. 1b

2. Joanna R. kl. 1b

3. Lidia W. kl.1c

4. Damian B. kl.2b

5. Natalia K. kl.3 c

6. Nadia G. kl. 3c

7. Agata K. kl. 3d

Aby i w szkole było wiosennie, kolekcja konkursowych kapeluszy ozdobiła szkolny przedsionek.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspaniałe pomysły i ogromne zaangażowanie.

Organizatorzy konkursu:

M. Miller

K. Komander

Kapelusze Pani Wiosny
Prace konkursowe
Laureaci konkursu
Skip to content